Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12577175



*

nr 1257 7175


MIRROR

mahogany, Karl Johanstil, 207x78,


mahogny, Karl Johanstil, 207x78


Estimate:

1500

Sold:

SEK 1000

Auction date:

Monday May 27 2019
at 20:45:41


  • Bid history
Time Bidder Bid
27/5 17:15:18 1      Vinnande bud
27/5 17:24:15 1      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: karl johanstil mahogny spegel speglar trä
  • 8291 MIRROR
    19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:03
  • 8195 MIRROR
    1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:18
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:12
  • 8125 MIRROR
    Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:07




Ladda ner broschyr